info@kocatepeharita.com +90 532 328 05 88

2017 yılında "Hızlı, Kaliteli, Hesaplı" ilkesiyle yola çıkan Kocatepe Harita Mühendislik, geçen 3 yıllık süreçte İzmir'in bir çok ilçesinde , saygın ve bilinir mühendislik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Mesleğine önem veren deneyimli, bilgili ve tecrübeli ve kendi branşlarında yüksek lisans eğitimlerini tamamlayan 

Şükrü ÇOBANOĞLU, Mehmet ÖZTÜRK ve Sercan KELEK birlikteliğinde kurulmuştur.

Bayraklıda açılan büronun ardından Aliağa'da da faliyet gösteren ikinci büroda açılmıştır.

5 kişilik ekibi ile haritacılık faliyetleri sürdüren ve sürekli "Hızlı, Kaliteli, Hesaplı" ilkesi ile kendi İzmir'de kanıtlamış ve sayısız arazi işini kaliteli yaparak bu sektörün ileri gelenlerinden olmuştur.

Sektördeki ilerlemeleri yakından takip eden Kocatepe Harita Mühendislik , mesleğininin verdiği sorumlulukları en iyi şekilde gerçekleştirmesi ile sektörde önde gelen firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Firmamız kurulduğundan itibaren İzmir’in her bölgesinde; kaliteli birçok projeyi başarılı bir şekilde tamamlamıştır.


Kocatepe Harita Mühendislik olarak İzmirin tüm ilçelerinde aktif haritacılık faliyeti sürdürmekteyiz.

Çalıştığımız belediyeler:

Aliağa Belediyesi, Balçova Belediyesi, Bayındır Belediyesi, Bayraklı Belediyesi, Bergama Belediyesi, Beydağ Belediyesi, Bornova Belediyesi, Buca Belediyesi, Çeşme Belediyesi, Çiğli Belediyesi, Dikili Belediyesi, Foça Belediyesi, Gaziemir Belediyesi, Güzelbahçe Belediyesi, Karabağlar Belediyesi, Karaburun Belediyesi, Karşıyaka Belediyesi, Kemalpaşa Belediyesi, Kınık Belediyesi, Kiraz Belediyesi, Konak Belediyesi, Menderes Belediyesi, Menemen Belediyesi, Narlıdere Belediyesi, Ödemiş Belediyesi, Seferihisar Belediyesi, Selçuk Belediyesi, Tire Belediyesi, Torbalı  Belediyesi, Urla Belediyesi